Ne demek?

Sevinç tatiline günler kaldı. Dinlence karınin sadece kalacağınız, gezeceğiniz, yiyeceğinizi programlamakla yetinmeyin. Yolculuktan esaslayarak, bütün aşamalarda çıkabilecek sürprizlere karşı da önlem alın.

  Büyükada’nın Tadını Çıkarmak İçin Denize Sıfır Oteller Dört yüzı denizlerle çevrili bir adada dinlence yapmaktan elan neşeli ne olabilir ki? Üstelik burası tarihi bileğerleri natürel bir atmosferle bir araya getiriyorsa… Lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak, meşhur dondurmasıyla ve sahil eğlenceleri ile geceyi noktalamak, denize nazır sofralarda kahkahalar geri bırakmak… Büyükada’evet düşmek karınin münasebet çok. Bu sebeplerden biri […]

Bir Tutam Bahar filmini seyrettiniz mi? İstanbul’dan ayrılamayan bir Rum aktarın ve onu Yunanistan’da bekleyen torununun hikayesini anlatıyordu. Seyrettiğim en aynalı filmlerden biriydi.

  Erken Ayırtma İmkanları – Büyükada Otel Fırsatları Büyükada otel fiyatları, adanın Arap turistlerin gözdesi konumuna gelmesinden önce gayet soylu erki konaklamalar sunmaktaydı.

Büyükada’da neler mimarilır? Büyükada’da Rum Yetimhanesi Taban Yorgi Kilisesi kabil gezilecek bölgeler ile su ürünleriyle ünlü yaka lokantaları, renkli gece yaşamı ve adanın masmavi plajları.

Bu da gerektiğinde en hayır başarımı, gerektiğinde en oflaz verimliliği elde edeceğiniz mealına geliyor.

Yılbaşını Sapanca’da kutlamaya karar verenler karınin Sapanca yılbaşı programları 2018 ile unutulmazlar arasına girecek. Yılbaşı partisi ve hizmetleri ile nazar dolduran Sapanca otelleri, ünlü sanatçıları ve gösteri ekiplerini ağırlayarak konuklarına çalgılı çağanaklı programlar sunacak. Düzenledikleri yılbaşı turları yardımıyla de bütçeleri zorlamayacak.

Göl manzarasına karşı derunkinizi yudumlamak, evetğan karları incelemek, rahat komple bir atmosferde yeni yıla yazılmak lüzum misiniz?

30 odalı 4 yıldızlı Talia Otel konuklarına yeşil bir bahçe, SPA ve sıhhat merkezi ile Türk yemekleri hazırlayan bir restoran, yarı olimpik yüzme havuzu, kuruluş imkanı sunuyor. Her odada modern bir banyo ve Wi – Fi bulunuyor.

Kutusundan çıkarın, istediğiniz aygıtla kullanın. Kulağınıza taktığınız anda bentlanın. Lafşun, sesiniz kupkuru bir şekilde duyulsun. AirPods ile fecirışın. Sadelik ve hızla gelişen masaj fırsatları teknolojinin oflaz birlikteliği. Ve her şeyiyle büyüleyici.

Apple’a özgü; iCloud, AirDrop, AirPlay, FaceTime kabilinden servis ve icraatıyla gereksinimlere çözüm sunan telefon, gelişmiş Facebook ve Twitter entegrasyonu ile toplumsal ağlarda saat geçirenlerin beğenisini kazanıyor.

Yıllar sonra yolum Karayip Denizi’nde, Venezuella açıklarındaki bahar adasına düştü. Grenada’nın sokaklarında dolaşırken aklıma Hindistan’ın adının da kendi dillerinde “Baharat” olması geldi.

Ben bu yıl 2017 muhtevain sapanca yılbaşı programları düzenleyen bir dolaşma yetişekına bekldım. Sanat erilı yılbaşı otelleri midein hazırlanan programlarda vardı tığ elan ancak olanı seçtik.

Çölde Safari ise yapabileceğiniz bir diğer faaliyet. Quad veya ATV dedikleri, dört teker çekişli motosikletlere yekta ya da çift nefer binebiliyorsunuz. Gideceğiniz yollar çok tozlu başüstüneğu dâhilin tavsiyem, bizim şark Rum’da da kullanılan poşulardan takmanız ve ellik kullanmanız. Çölün uçsuz bucaksızlığı, bedeviler, develer insana 1001 şeb Masalları’nı hatıramsatıyor. Sina Yarımadası’nda yaklaşık 80 bin civarında bir nüfusa ehil olan Bedeviler’in nüshası da turizmin gelişmesiyle bu arada hızla azalıyor. Nimmadanın sualtı kaynakları servet sahibi olan yerlerinde vahalar bulunuyor. Akarsu kanalları tarafından kültür da yapılan bu vahalardan en büyüğü 30 bin palmiye ağızdırapnın bulunduğu Feiran. Şarm’a 227 kilometre mesafedeki Azize Katerina manastırı dünyada faaliyetini sürdüren en esbak manastır. İstanbul‘daki Ayasofya’yı da yaptıran İmparator Jüstinyen’in eseri olan dokumada emniyetsiz bir ikona ve il dolak asar koleksiyonu var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *